top of page
  • nanokebab

Bracia Malczyńscy i Nano Kebab: Nowa Era Kebabów z Charakterem!

Zaktualizowano: 21 lip 2023


bracia Malczyńscy, Dawid i Marcin z kebabami w ręku ogłaszając współpracę z siecią Nano Kebab
Bracia Malczyńscy w Nano Kebab w Bytomiu


Z wielką radością informujemy, że nawiązaliśmy niezwykłą współpracę z znanymi i lubianymi w sieci braćmi Malczyńscy, Adrianem i Sebastianem! Bracia Malczyńscy i Nano Kebab to nowość na mapie Polski i polskiego internetu.


Jest to duet, który od lat zabawia swoją społeczność w internecie swoimi kreatywnymi i humorystycznymi filmami. Teraz przekładają swój unikalny styl na naszą kulinarną mapę - tworząc dwa wyjątkowe kebaby: Adi Koksu oraz Seba Kozak.


Kebab "Adi Koksu" to wybuch smaku i energii, idealnie odzwierciedlający osobowość Adama. W środku znajdziesz nie tylko soczyste mięso kebabowe, ale także wiele innych składników, które sprawią, że każdego dnia poczujesz się jak Adi w ringu!


Z kolei "Seba Kozak" to kebab dla prawdziwych fanów ostrych doznań. Skomponowany z myślą o miłości Sebastiana do ostrych potraw, ten kebab na pewno zapewni Ci porządne kopnięcie!


Zapraszamy do skosztowania naszych nowych kebabów w Nano Kebab, miejscach, które przez wiele miesięcy dostarczały najlepszy kebab w Świętochłowicach i Bytomiu. Teraz, dzięki naszej współpracy z braćmi Malczyńscy, jesteśmy w stanie dostarczyć Wam jeszcze więcej unikalnych smaków.


Od teraz, zamówienie kebaba "Adi Koksu" lub "Seba Kozak" to nie tylko szybka przekąska czy obiad, ale również część niepowtarzalnego doświadczenia z Nano Kebab. Czy to kebab na dowóz czy kebab na odbiór, gwarantujemy, że nasze kebaby będą idealnym uzupełnieniem Twojego dnia.


Więcej informacji o naszych nowych kebabach znajdziesz na naszej stronie www.nanokebab.pl.


Zapraszamy do odwiedzenia naszych lokali w Bytomiu i Świętochłowicach, gdzie możecie zamówić nasze kebaby przez nowoczesne kioski do samodzielnego zamawiania. Spróbujcie i poczujcie smak Nano Kebab!590 wyświetleń0 komentarzy

Comments


bottom of page